Ból kręgosłupa to coraz powszechniejsza dolegliwość – zarówno u osób starszych, jak i młodszych. Jest o tyle uciążliwa, iż uniemożliwia prawidłowe funkcjonowanie w ciągu dnia oraz utrudnia zdrowe wysypianie się. Jak zatem można zadbać o kręgosłup i wyeliminować dolegliwości bólowe? Oprócz dobrze znanych nam czynności, takich jak zwiększenie aktywności fizycznej, warto również rozważyć komfortowe materace SleepMed! Dlaczego?

Materace SleepMed – jak wpływają na kręgosłup? 

Chcąc zadbać o kręgosłup, w pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę na swoje podłoże do spania. Powinno być ono specjalnie dopasowane do osobistych czynników oraz potrzeb. Wymagania te spełniają materace SleepMed, które dodatkowo posiadają właściwości prozdrowotne potwierdzone przez status wyrobu medycznego. Dzięki temu są w stanie:

  • w prawidłowy sposób dopasować się do krzywizn kręgosłupa, gwarantując mu wsparcie przez całą noc,
  • niwelowanie dolegliwości bólowych wynikających ze schorzeń kręgosłupa,
  • minimalizowanie ryzyka pogłębiania się schorzeń kręgosłupa.

Materace SleepMed – jak zwiększają jakość snu? 

Właściwości prozdrowotne a materace SleepMedMaterac, podobnie jak poduszka – w dużej mierze odpowiada za prawidłowe wsparcie kręgosłupa. Jednak, czy oprócz tego wybrane przez nas podłoże do spania od SleepMed posiada inne, unikalne właściwości wpływające na jakość snu? Okazuje się, że tak! Przede wszystkim wśród nich wyróżniamy:

  • wysoki stopień antyalergiczności,
  • prawidłową cyrkulację powietrza, wspomaganą przez technologię Airforce,
  • możliwość regulowania twardości, poprzez zastosowanie maty kokosowej oraz odpinanego topu,
  • właściwości przeciwodleżynowe,
  • indywidualne cechy wynikające z wysokiej jakości wypełnienia.

Materace SleepMed – dla kogo? 

Wybierając najlepszy dla siebie materac, pod uwagę bierzemy osobiste potrzeby oraz preferencje. Jednak, dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, które zostały wykorzystane w produktach od SleepMed, nie musimy się martwić o ich wybór! Dlaczego? Przede wszystkim materace SleepMed są idealne zarówno dla osób cięższych, jak i lżejszych, gdyż mają możliwość regulowania twardości. Co więcej, ich antyalergiczność oraz higieniczne warunki do snu sprawdzą się w sypialni alergików. Ich wypełnienie oraz pokrowce mają ograniczoną możliwość gromadzenia wilgoci, oraz różnego rodzaju alergie ów, przez co nie mamy problemów z oddychaniem w nocy. Oprócz tego będą idealne dla par, singli, osób schorowanych oraz aktywnych!

Na sen przeznaczamy średnio osiem godzin dziennie, dlatego warto zadbać o komfortowe warunki do wypoczywania. Wybrane przez nas podłoże do spania powinno w korzystny sposób wpływać na kręgosłup, a także gwarantować zdrowy sen. Z uwagi na to, warto już dziś sprawdzić materace SleepMed!

Materace SleepMed polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/