Materac SleepMed Supreme Plus bez wątpienia należy do produktów z najwyższej półki. Luksusowy wyrób sprawia, że kładąc się na niego czujemy nie tylko komfortowo, lecz jednocześnie nasze ciało się całkowicie regeneruje.

Królewski sen!

Materace SleepMed należą do produktów najwyższej jakości – niezależnie od tego, na który się zdecydujemy bez wątpienia zapewnią nam one najwyższy komfort snu. Jesteśmy przekonani jednak, że najbardziej wybredni i wymagający powinni zdecydować się na model Supreme Plus. Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na jego wysokość – to znaczy blisko 30 centymetrów! Zawdzięczamy to w dużej mierze warstwie pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®, która została wyprofilowana w aż siedem stref twardości. Każda strefa w indywidualny sposób podpiera nasze ciało i dostosowuje się do nacisku, które wywierają, co zdecydowanie przyśpiesza regenerację ciała a wszystko to z zachowaniem najwyższego komfortu wypoczynku.

6 twardości w materacu

SleepMed Supreme Plus - najwyższy komfort snuMaterace z sześcioma twardościami? SleepMed Supreme Plus posiada odpinany top z wcześniej wspomnianej już pianki termoelastycznej, która daje nam możliwość swobodnej manipulacji. Co ważne mamy możliwość także spać na powierzchni bez wskazanej dodatkowego bloku pianki. Nie możemy jednocześnie zapomnieć o wysokoelastycznej piance VPPHR, która w dużej mierze odpowiada za stabilność całej konstrukcji, gwarantuje prawidłowe podparcie ciała, dzięki czemu całość świetnie sprawdzi się dla osób lubiących stabilniejsze podłoże do snu. Oczywiście oczekujący przyjemnego efektu otulania i zwiększenia miękkości wystarczy wykorzystać blok nowoczesnej pianki Celsius® – Waterlily®, co sprawia, że jeden materac daje naprawdę wiele opcji. Dodajmy, że po przejściu wielu restrykcyjnych testów produkt otrzymał status wyrobu medycznego I klasy

Właściwości materiałów

Oczywiście w czasie produkcji materaca zastosowano rozwiązania najwyższej jakości, które za zadanie mają zapewnić czystość produktu. Warto wspomnieć tutaj chociażby o innowacyjnej technologii AirForce, czyli dokładniej mówiąc o specjalnych nacięciach, jakie zostały zrobiono w piance, które sprawiają że powietrze może swobodnie przepływać i odprowadzana jest z wnętrze wyrobu wilgoć, a co za tym idzie – w wypełnieniu nie będą rozwijać się żadne grzyby i bakterie. Z kolei pianka termoelastyczna wykonana została z naturalnych produktów i tutaj należy podkreślić, że nadają się one do recyklingu, w związku z czym bez wątpienia docenią je osoby, które dużą wagę przywiązują właśnie do dbałości o środowisko naturalne. Nie zapominajmy również o pokrowcu – ten wzbogacono o naturalne probiotyki.

Luksusowy sen teraz może zapewnić sobie każdy z nas – wystarczy jedynie postawić na wysokiej jakości materace SleepMed, które sprawdza się naprawdę dobrze!