Znalezienie materaca, który będzie niezwykle elastyczny oraz stanowił odpowiednie wsparcie dla kręgosłupa jest niezwykle ciężkie. Najlepiej jednak sprawdza się tutaj materac sprężynowy, który zbudowany jest na bazie wyprodukowanych przy użyciu nowoczesnych technologii sprężyn kieszonkowych. Zostały one zastosowane w niezwykle komfortowym oraz wygodnym materacu, jakim jest Hilding Step, nadając mu wyjątkowych cech. Jakich? 

Czym jest materac Hilding Step? 

Hilding Step jest materacem, który z uwagi na bazę wkładu zalicza się do materacy sprężynowych. Oznacza to, że w jego wnętrzu znajdują się solidnie wykonane oraz trwałe sprężyny kieszeniowe. Ich nazwa odnosi się do faktu, że każda z nich osadzona jest w osobnej kieszonce, dzięki czemu pracują niezależnie. Dzięki temu materac ugina się tylko w miejscu nacisku, nie wywołując drgań roznoszących się po całym materacu. Pozwala to również na niezwykle wysoką elastyczność punktową umożliwiającą idealnie dopasowanie się do kształtu ciała, wagi, a nawet pozycji osoby użytkującej. Jednak to nie wszystko, ponieważ we wnętrzu Hilding Step zastosowano obustronnie piankę FlexiFoam. Jest to innowacyjny typ pianki poliuretanowej, która dodatkowo zwiększa elastyczność i elastyczność materaca. Nie można również zapomnieć, że jej struktura dodatkowo gwarantuje jeszcze lepsze dopasowanie się do ciała oraz zwiększa trwałość.

Hilding Step – właściwości

Poznaj niezwykle wygodny oraz komfortowy materac Hilding Step!Hilding Step charakteryzuje się nie tylko wyjątkowym wkładem, ale również i innymi cechami. Z uwagi na obustronne zastosowanie pianki FlexiFoam, obie strony materaca są przystosowane do użytkowania. Regularne obracanie go znacząco może wpłynąć na wentylację oraz trwałość, zwiększając je. Jednak nie jest to jedyny czynnik umożliwiający prawidłową wentylację, ponieważ Hilding Step wyposażony jest w pokrowiec Silver, który posiada przepuszczalną dla powietrza strukturę. W ten sposób nie tylko elegancko wygląda, ale także zapewnia optymalną wentylację wkładu. Można go również z łatwością ściągnąć, ponieważ posiada zamek i wyprać w pralce, co pozwala na zachowanie wysokiego poziomu higieny oraz czystości. Większość osób również zwraca uwagę, aby wybrane materace do spania posiadały siedem stref twardości, czyli aby użyte wewnątrz sprężyny miały różny stopień twardości, dzięki czemu będą zapewniać najlepsze wsparcie całego ciała, w tym kręgosłupa. Materac Hilding Step posiada wiele wartościowych cech, jednak dla kogo jest polecany?

Hilding Step – dla kogo? 

Hilding Step gwarantuje komfortowy wypoczynek oraz wsparcie nie tylko kręgosłupa, ale i mięśni, które w tym czasie mogą się zregenerować. W ten sposób człowiek budzi się rano wyspany i gotowy do działania. Jednak czy materac ten jest przeznaczony dla każdego? Oczywiście, że tak! Bez obaw mogą na nim spać pary, ponieważ materac doskonale tłumi drgania wywoływane przez drugą osobę. Ponadto dostępna jest szeroka gama rozmiarów, przez co nie tylko para wybierze coś dla siebie, ale także i single! Również seniorzy czy alergicy mogą bezpiecznie na nim spać, a to wszystko z uwagi na fakt, że jak wszystkie materace Hilding, Hilding Step wyprodukowany został z bezpiecznych oraz nieuczulających materiałów. Wartym uwagi jest również fakt, że materac zakwalifikowany jest do twardych, przez co nie tylko mogą spać na nim osoby ważące ponad 80 kg, ale także preferujące tego rodzaju podłoże.

Odpoczynek w komfortowych warunkach to marzenie każdego człowieka. Spełnić je można poprzez zainwestowanie w materac taki jak Hilding Step. Jest on świetnym rozwiązaniem, które sprawdzi się praktycznie w każdej sypialni! Dodatkowo dostosowany jest do szerokiego grona odbiorców.