Wybór odpowiedniego materaca dla dziecka nie jest wcale taki prosty, jak mógłby się wydawać. Warto wiedzieć, na co zwrócić szczególną uwagę i jakie funkcje są niezbędne. Jeśli masz problem z podjęciem decyzji, jaki materac kupić to koniecznie przeczytaj ten artykuł. 

Bezpieczeństwo 

Każdemu rodzicowi zależy na bezpieczeństwie swojego dziecka, dlatego wybierając materace dla dziecka warto zwrócić szczególną uwagę na ten aspekt. Hilding Safety Smyk to produkt przeznaczony dla niemowląt, którego zadaniem jest zadbać o ich maksymalne bezpieczeństwo. Wkład materaca wyprofilowano w taki sposób, aby kształtem przypominał łódeczkę. Zminimalizuje to ryzyko wypadnięcia dziecka z łóżeczka. Ponadto, produkt wykonano z nowoczesnej pianki Velvet Touch, która nadaje materacowi sprężystości i elastyczności. Producenci Hilding Safety Smyk zadbali, by rodzice mogli w prosty sposób zadbać o higienę materaca i zapewnić dziecku odpowiednie środowisko snu. Pokrowiec Lotus, w który ubrano produkt, jest wolny od wybielaczy optycznych. Hilding Safety Smyk to produkt, któremu zaufało już wielu rodziców – dołącz do ich grona już dziś!

Stabilizacja kręgosłupa 

Najlepsze materace dla dzieckaJeśli szukasz materaca dla nieco starszego dziecka to koniecznie zapoznaj się z produktem Hilding Breakdance. Jest to materac, który poleca się nastolatkom w wieku szkolnym. Jego wkład został wykonany z niezwykle elastycznych pianek FlexiFoam, które cechują się różnorodną twardością. Materac jest niezwykle sprężysty i wytrzymały, dlatego idealnie sprawdzi się u młodzieży. Hilding Breakdance to produkt, który zapewni dziecku odprężenie po całym dniu w szkole oraz pozwoli zregenerować siły. Dodatkowo, materac ubrano w nowoczesny pokrowiec Young, który charakteryzuje się oryginalnym wzorem. Nastolatkowie lubią spędzać czas na łóżku, grając w gry, czytając książkę czy oglądając ulubiony serial. Niestety, często zdarza się im wylać na pościel sok lub pobrudzić ją czekoladą. Dlatego pokrowiec Young możesz łatwo zdjąć i wyprać w temperaturze do 60 stopni Celsjusza. Jak widzisz, Hilding Breakdance to materac dostosowany do wymagań nastolatków.

Nieprzemakalność

Materace do spania dla niemowląt i małych dzieci powinny być odporne na zabrudzenia. Hilding Kołysanka to nieprzemakalny materac, który nada się już od pierwszych dni życia. Produkt ubrano w pokrowiec, który wykonano z materiałów całkowicie odpornych na wodę, substancje oleiste oraz brud. Dodatkowo jest on wolny od wybielaczy optycznych (OB Free), więc jest całkowicie bezpieczny dla wrażliwych maluszków. Wszelkie zanieczyszczenia możesz zebrać wilgotną szmatką. Co więcej, materac został nagrodzony Certyfikatem Oeko-Tex Standard 100, co oznacza, że do jego produkcji nie użyto materiałów potencjalnie niebezpiecznych. Jest to produkt, któremu ufają mamy.

W naszej ofercie znajdziesz wszelkie niezbędne informacje o opisywanych w artykule produktach. W razie jakichkolwiek pytań – skontaktuj się z nami!