Planujesz remont w swojej sypialni i chcesz wymienić stary, zużyty materac na nowy? Materace dla par powinny być tak skonstruowane, by zapewniać wysoki komfort, bezpieczeństwo oraz elastyczność. Sprawdź, jakie produkty sprawdzą się najlepiej w tej roli.

Wysoka elastyczność

Materac Hilding Step to produkt, który dedykowany jest parom. Już nie będziesz musiał się martwić, że ruchy i kręcenie się w nocy obudzą twojego partnera, ponieważ materac ma za zadanie nie przenosić drgań. Jego sprężyny obłożone są pianką Flexifoam, która jest niezwykle miękka i elastyczna. Materac zapewni optymalne wsparcie całej sylwetki, dzięki siedmiu strefom o różnej twardości. Możesz mieć pewność, że twój kręgosłup i mięśnie będą zaopiekowane i szybko zregenerują się po ciężkim dniu w pracy. Materac jest odwracalny, a regularna zmiana stron zapewni optymalną wentylację i sprawi, że będziesz mógł cieszyć się nienaganną jakością produktu przez wiele długich lat. Jeśli szukasz materaca, który spełni oczekiwania twoje i partnera – ten produkt jest dla was.

Innowacyjne sprężyny

Najlepsze materace dla par - jaki model wybrać?Jeśli notorycznie budzisz się, gdy twój partner wstaje z łóżka, ponieważ wasz materac nie jest odpowiedni dla par to koniecznie wymień go na Hilding Makarena. Został on zbudowany z inteligentnych sprężynek typu Multipocket. Każdą z nich umieszczono w oddzielnej kieszonce, by reagowały na nacisk i ruch indywidualnie. Dzięki temu, materac nie przenosi drgań i żadne z was nie zostanie brutalnie wyrwane z głębokiego snu z powodu kręcenia się partnera. Co więcej, produkt potrafi idealnie dopasować się do kształtu ciała, gdy śpisz w nocy, ucinasz sobie drzemkę w dzień czy po prostu leżysz i odpoczywasz. Utworzenie siedmiu stref o odmiennej twardości sprawia, że materac wspiera każdą część ciała, zaczynając od głowy, a kończąc na nogach. Istotny jest fakt, że Hilding Makarena to materac, który wspomaga profilaktykę wad postawy i posiada status produktu medycznego.

Idealne dopasowanie

Materace do spania, również te dwuosobowe, powinny być odpowiednio dopasowane. Trzecia propozycja to Hilding Zorba. Jest to produkt zbudowany na bazie siedmio-strefowej sprężyny kieszeniowej, której celem jest dopasowanie się do anatomicznej budowy ciała. Cała twoja sylwetka zyskuje dodatkowe wsparcie, co pozwoli Ci zregenerować siły i odprężyć każdy mięsień. Ponadto, materac posiada właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne, co pozwoli Ci zadbać o optymalną higienę i środowisko snu. Nada się też świetnie, w sytuacji gdy jesteś alergikiem, ponieważ substancje wykorzystane do produkcji materaca nie są w żaden sposób alergogenne i nie wywołują niepożądanych reakcji alergicznych, np. w postaci wysypki. Jest to świetny materac, który z pewnością odmieni wasze wspólne noce.

Jeśli zastanawiasz się nad wymianą materaca to koniecznie skorzystaj z naszych propozycji i dołącz do szczęśliwych posiadaczy materacy Hilding.