Materace dla dziecka – często duży problem może stanowić to, jaki model będzie najlepszy dla naszych pociech. Dlatego właśnie dzisiaj robimy przegląd produktów stworzonych z myślą o najmłodszych.

Klasyka dla niemowląt

Znalezienie idealnego modelu dla niemowląt nie jest proste – doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Pamiętajmy, że maleństwo od pierwszych dni życia większość czasu spędza w kołysce. Dlatego właśnie bardzo istotne jest, aby znaleźć model jednocześnie wygodny, lecz również podpierający w odpowiedni sposób ciało maluszka. Jesteśmy przekonani, że świetnie nada się w tym przypadku Hilding Dobranocka. Należy on do średnio twardych produktów, których wypełnienie stanowi wysokiej jakości pianka FlexiFoam. Jest ona jednocześnie sprężysta i bardzo plastyczna, dzięki czemu bez wątpienia będzie całość stanowić świetne rozwiązanie już od pierwszych dni życia. Ważną rolę. pełni tutaj również pokrowiec – wybierać można spomiędzy dwóch modeli: Heros oraz wodoodporny Lotus. Obydwa z łatwością zdejmiemy i wypierzemy w warunkach domowych w temperaturze 60 stopni, aby pozbyć się wszelkich bakterii.

Coś dla fanów niestandardowych rozwiązań

Najlepsze materace dla dziecka - znajdź model idealny!Materace dla niemowląt to szeroka kategoria. Znajdziemy w niej również ciekawy model, jakim jest Hilding Safety Smyk. Na tle innych odróżniają go specjalnie wygięte brzegi, dzięki którym maleństwo w czasie snu nie będzie na przykład uderzać się o szczebelki łóżeczka. Świetnie sprawdzi się również w roli przewijaka, dlatego bez problemu można zabrać go ze sobą w podróż! Stanowi on połączenie pianki FlexiFoam oraz pianki wysokoelastycznej, dzięki czemu jest wytrzymały, lecz również plastyczny i dobrze dopasowuje się do kształtu ciała dziecka. Wykazuje liczne właściwości antyalergiczne, a to między innymi za sprawą pokrowca, który możesz wyprać, dlatego jesteśmy przekonani, że sprawdzi się naprawdę dobrze!

Materac dla starszych dzieci

Nie możemy zapomnieć również o starszych pociechach. Z myślą o nich przygotowany został Hilding Funky. Cechuje się on świetną odpornością, a jego wypełnienie zostało wyprofilowane w aż siedem stref twardości. Co ważne, wystarczy tylko odwrócić go na drugą stronę, żeby zmienić twardość wskazanego produktu. Będzie to szczególnie istotne dla wielu, ponieważ dzieci szybko rosną i z czasem zmieniają się ich potrzeby, którym bez problemu sprosta omawiany produkt. Model świetnie podpiera każdą partię ciała jednocześnie dostosowując się do krzywizn anatomiczny, dzięki czemu dziecko bez wątpienia rano wstanie pełne energii, która przecież jest mu potrzebna zarówno do nauki, lecz również realizowania jego pasji.

Porządny materac dla dziecka? Jesteśmy przekonani, że wskazane modele okażą się prawdziwym strzałem w dziesiątkę!