Komfortowy sen jest bardzo istotny od pierwszych dni życia. Dlatego dzisiaj przygotowaliśmy zestawienie wyrobów, które zostały stworzone z myślą o naszych maluszkach. Zapraszamy do zapoznania się z najlepszymi produktami.

Materac dla niemowląt – dlaczego jest ważny?

Nasze dzieci w pierwszych miesiącach życia spędzają nawet 20 godzin w ciągu doby w łóżku, dlatego bardzo ważne jest, aby materac, z jakiego korzystają był odpowiednio dostosowany do ich potrzeb. Istotną rolę odgrywa tutaj twardość – model powinien być jak najbardziej komfortowy i wygodny, aby nasza pociecha nie budziła się w czasie nocnego wypoczynku, lecz jednocześnie powinien gwarantować odpowiednie podparcie, ponieważ zbyt miękki może sprawiać, że noworodek będzie się zapadał, a to stanowi przyczynę nawracających problemów z oddychaniem, które mogą być tragiczne w skutkach. Dlatego właśnie obowiązkowo musimy spojrzeć na materace piankowe. Nowoczesne pianki świetnie nadadzą się już od pierwszych dni życia!

Materace piankowe dla najmłodszych - sprawdź polecane modele!Zdrowe podparcie prosto z natury

Świeżo upieczeni rodzice, którzy poszukują idealnego modelu dla swoich pociech obowiązkowo powinni zwrócić uwagę na produkt, jakim jest Hilding Kołysanka. Jego wypełnienie stanowi profilowana pianka FlexiFoam, która odznacza się doskonałą elastycznością, przez co gwarantuje prawdziwy komfort naszym maluszkom. Całość została wzbogacona o matę kokosową, która idealnie utwardza konstrukcje i daje naprawdę dobre podparcie. Jednocześnie posiada ona również szereg właściwości antybakteryjnych, które zapobiegają rozwijaniu się wszelkiego rodzaju grzybów, pleśni oraz innych drobnoustrojów w kołyskach naszych pociech, dlatego bez wątpienia warto!

Postaw na bezpieczeństwo!

Jesteśmy przekonani, że równie dobrym wyborem może okazać się Hilding Safety Smyk. Posiada on charakterystyczne, lekko podwyższone boczki, które w skuteczny sposób dbają o bezpieczeństwo naszych maluchów, chociażby sprawiając, że nie będą się one obijać o szczebelki kołyski. Dzięki temu świetnie nada się również w roli przewijaka, który możemy zabrać ze sobą w podróż. Jego wypełnienie to nic innego jak wysokoelastyczna pianka Velvet Touch, która gwarantuje idealne podparcie, a także wysoką trwałość produktu i jednocześnie prawdziwy komfort. W podwyższonych bokach znajdziemy plastyczną i sprężystą piankę FlexiFoam, której struktura obiecuje świetny przepływ powietrza, a co za tym idzie uniemożliwia rozwój wszelkiego rodzaju bakterii we wnętrzu produktu. W utrzymaniu higieny na najwyższym poziomie wspomaga nas pokrowiec Lotus, który można prać w 40 stopniach i jednocześnie jest odporny na wodę i różne substancje oleiste.

Wysokiej jakości materace, które zostały stworzone z myślą o potrzebach naszych najmłodszych to prawdziwy strzał w dziesiątkę! Wybierz zdrową przyszłość dla swojej pociechy.