Znacząca rola snu w rozwoju nastolatka

Aby Twoje dziecko w wieku młodzieżowym mogło prawidłowo się rozwijać, ważne, by jadło zdrowo, uprawiało sport z przyjemnością, ćwiczyło funkcje mózgu za pomocą logicznych i kreatywnych zadań, a także odpowiednio spało. Co to znaczy odpowiednio? Długo, nieprzerwanie oraz wygodnie! W tym celu wybierz materac marki Hilding z oferty marki Hilding. Zagwarantuj sobie spokój ducha, a Twojemu dziecku – zdrowy sen.

Materac Funky marki Hilding – w młodzieżowym rytmie

Hilding Funky - materac na lataPrzedstawiamy rolowany materac Funky marki Hilding, który jest jedyny w swoim rodzaju – zupełnie jak rodzaj muzyki o tej samej nazwie. Żywiołowym krokiem przeniesie Twoje dziecko do otchłani pięknych snów. Jest niezwykle uniwersalnym rozwiązaniem. Sprawdzi się też w łóżkach piętrowych i wysuwanych dzięki odpowiednio niskiej wysokości (ok. 15 cm). Materac posiada wkład z dwóch wysokoelastycznych pianek Flexifoam o różnej twardości. Każda pianka znajduje się po drugiej stronie materaca, dlatego wystarczy go po prostu obrócić. W ten sposób zapewnisz dziecku maksimum komfortu dopasowanego do jego rosnącej sylwetki. Pianki są dokładnie wyprofilowane i cięte, dlatego materac jest odpowiednio wentylowany bez względu na porę roku. Takie rozwiązanie przekłada się na wysoki poziom higieny snu oraz trwałości przedstawianego produktu. Nie kupuj materaca na lato, a na lata – oto najlepszy przykład!

Chcemy, byś jako odpowiedzialny rodzic był zadowolony z wyboru. Dlatego w zestawie z materacem Funky otrzymujesz pokrowiec Young. Pokrowiec wyróżnia się ciekawą grafiką, która od razu spełni wysokie wymagania wizualne każdego nastolatka, a przy tym będzie po prostu pasować do reszty wystroju jego sypialni. Wysokojakościowy pokrowiec jest odporny na rychłe zniszczenia, więc to produkt na długi czas użytkowania.

Materace młodzieżowe dla nastoletnich koneserów snu

W ofercie marki Hilding znajdują się różnorodne materace młodzieżowe, które – zgodnie z nazwą – zostały stworzone dla tej grupy odbiorców. Postanowiliśmy sprostać oczekiwaniom nastolatków i stworzyć materace, które będą ładne, niezwykle komfortowe i wspomagające rozwój młodych ludzi. Nie musisz martwić się więcej o kręgosłup Twojego dziecka, który i tak już jest przeciążony za sprawą szkolnego plecaka. Dzięki naszym materacom mięśnie są rozluźnione, a części ciała takie jak głowa, ramiona, barki czy nogi leżą w odpowiedniej pozycji. Sylwetka jest optymalnie ułożona, kręgosłup zabezpieczony, a nastolatek – wyspany i wypoczęty. To oznacza, że jest gotowy na podbój świata (a przynajmniej szkolnych korytarzy)!

Dlaczego warto postawić na materac młodzieżowy Funky?

  • Materac posiada dwie wysokoelastyczne pianki Flexifoam o różnych poziomach twardości. Wystarczy go obrócić na drugą stronę i przekonać się, która powierzchnia spania będzie odpowiednia dla Twojego dziecka.
  • W pokoju Twojego nastolatka znajduje się łóżko piętrowe lub wysuwane? Nie ma problemu – stosunkowo niska wysokość sprawia, że materac Funky będzie też pasować tam.
  • Dopasowuje się do zmieniającej się sylwetki nastolatka, biorąc pod uwagę jego wagę oraz wzrost. Nie musisz więc co chwilę kupować nowego materaca!
  • Sprawdzi się w przypadku alergików, ponieważ nie wchłania potencjalnych alergenów i innych szkodliwych dla zdrowia substancji.
  • Materac jest przystosowany do stelaży z regulacją nachylenia podgłówka i podnóżka. Jeszcze więcej wygody leżenia? Tak, to możliwe!
  • Materac Funky posiada pokrowiec z ciekawą, nowoczesną grafiką, którego nie trzeba zakrywać kocem.