Sen jest ważny w każdym wieku

Według naukowców młodzież powinna spać nawet 10 godzin na dobę! Taki wynik umożliwi dzieciom w tym wieku prawidłowy rozwój, regenerację i energię na wyzwania czekające w szkole. Bądź odpowiedzialnym rodzicem i zadbaj o to, by Twoje dziecko nie tylko długo spało, ale również dobrze spało. Pomoże Ci w tym odpowiednio dobrany materac.

Materac Breakdance marki Hilding – żwawym krokiem do spania!

Hilding Breakdance - dwie twardościMaterac młodzieżowy Breakdance marki Hilding został stworzony nie tylko z myślą o b-boyach. Komfort spania nastolatków tańczących i nietańczących zapewnia starannie wykonany wkład z dwóch wysokoelastycznych pianek Flexifoam o różnej twardości. Każda pianka znajduje się po drugiej stronie materaca, dlatego wystarczy obrócić go w zależności od preferencji podłoża. Twardsza czy bardziej miękka powierzchnia do spania? To już zależy od Twojego dziecka! Warto dodać, że dwie twardości przystosowują się do zmieniającej się sylwetki nastolatka, więc nie musisz kupować nowego materaca z każdym sezonem. Pianki są dokładnie wyprofilowane i cięte, a więc zapewniają doskonałą wentylację materaca. Takie rozwiązanie tworzy higieniczne środowisku snu, jak również korzystnie oddziałuje na trwałość i zachowanie wszystkich cech użytkowych prezentowanego produktu. Myślimy kompleksowo – chcemy, by Twoja pociecha spała wygodnie i zdrowo jednocześnie. Nic nie wpływa na jakość snu tak bardzo, jak starannie dobrany materac!

Do pary z materacem Breakdance otrzymujesz pokrowiec Young. Pokrowiec wyróżnia się młodzieżowym wzornictwem, który zaakceptuje w swoim pokoju każdy nastolatek – zaręczamy! Ponadto produkt został wykonany z wysokiej jakości materiału o podwyższonej odporności, dlatego będzie spełniał swoją funkcję przez cały okres użytkowania.

Materace młodzieżowe – spełniamy wysokie wymagania młodszych odbiorców

Chcemy, by każdy był zadowolony z naszej oferty materacy. Z myślą o nastoletnich użytkownikach przygotowaliśmy asortyment materacy młodzieżowych, których z pewnością żaden nastolatek nie będzie się wstydzić w swoim pokoju. Materace są oryginalne, posiadają nowoczesne wzory i grafiki. Ponadto rozluźniają spięte mięśnie i dbają o to, by każda partia ciała leżała właściwie podparta. Sylwetka jest optymalnie ułożona, kręgosłup zabezpieczony, a nastolatek – wyspany i szczęśliwy. To procentuje – na przykład świetnymi wynikami w szkole!

Dlaczego warto postawić na materac młodzieżowy Breakdance?

  • Materac posiada dwie twardości – wysokoelastyczne pianki Flexifoam. Z tego względu łatwo dopasować go do upodobań nastolatka oraz jego zmieniającej się sylwetki. Dziecko rośnie? Materac za tym nadąża, nie musisz kupować nowego – wystarczy go obrócić na drugą stronę!
  • Zapewnia właściwą wentylację i higienę snu. Jest wytrzymały i odporny na ścieranie, więc Twój nastolatek będzie go użytkować przez długi czas.
  • Materac jest rolowany, a więc łatwy w transporcie.
  • Sprawdzi się w przypadku alergików, ponieważ nie wchłania potencjalnych alergenów i innych szkodliwych dla zdrowia substancji.
  • Materac jest przystosowany do stelaży z regulacją nachylenia podgłówka i podnóżka. To maksimum komfortu spania z dopasowaniem do preferencji dziecka.
  • Materac Breakdance sprawdzi się w pokojach nastolatków o różnym guście, ponieważ jego nowoczesne wzornictwo spodoba się nawet wymagającej młodzieży.