Zdrowy sposób na spanie najmłodszych dzieci

Aby zapewnić swojemu dziecku najwyższy komfort spania w nocy i w trakcie dziennych drzemek, zacznij od podstaw, czyli wyboru prawidłowego materaca. Właściwe podłoże sprawi, że Twoja pociecha zaśnie szybciej, a jej sen będzie spokojniejszy i dłuższy. Każdy rodzic o tym marzy! Nie musisz daleko szukać odpowiedniego produktu. W naszym sklepie znajdziesz odpowiedni materac stworzony z myślą o kilkunastogodzinnym spaniu niemowlaka.

Materac Safety Smyk marki Hilding – wygoda w parze z bezpieczeństwem

Hilding Safety Smyk - kształt łódeczkiZ pewnością chcesz, by Twoje dziecko było bezpieczne zawsze i wszędzie – nawet w domu. O bezpieczeństwo w trakcie snu zadba materac dziecięcy Safety Smyk marki Hilding dostępny w naszej ofercie. Wkład materaca został wyprofilowany w taki sposób, że jego zewnętrzne krawędzie są wyższe od blatu materaca, a całość przybiera kształt łódeczki. Oznacza to, że dziecku trudniej z niego wypaść, a Ty odzyskujesz spokój ducha. Dzięki takiemu rozwiązaniu materac Safety Smyk możesz umieścić nie tylko w łóżeczku – to wielofunkcyjny produkt, którzy zabierzesz na wakacje z dzieckiem, w gości czy użyjesz go jako przewijaka. W środku znajdziesz popularną piankę Velvet Touch znaną ze swojej sprężystości i elastyczności. Odpowiada za idealne dopasowanie maleńskiego ciałka do materaca oraz dba o właściwy poziom wentylacji bez względu na porę roku. Materac Safety Smyk otrzymał pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka nr Op-4870, ważną do 31.07.2022 r. Czy można sobie wyobrazić materac lepiej spełniający potrzeby niemowlaka (i jego rodziców)?
W zestawie z materacem dostajesz pokrowiec Lotus, który wyróżnia się właściwościami wodoodpornymi i antyalergicznymi. Jest wolny od wybielaczy optycznych (OB Free), co jeszcze bardziej podnosi poziom bezpieczeństwa smyka w trakcie snu. Bo zdrowe dziecko to szczęśliwe dziecko!

Materace dziecięce dostępne w naszym asortymencie

Na uwadze mamy dobro snu każdego człowieka, nawet tego najmniejszego. Dlatego uzupełniliśmy naszą ofertę o materace dziecięce stworzone z potrzeb dziecka i jego rodziców. To, co je wyróżnia, to łączenie dbałości o komfort, zdrowie oraz bezpieczeństwo malucha na każdym etapie jego rozwoju. Umożliwia to odpowiednio dobrany poziom twardości, który możesz zmieniać w zależności od wieku czy preferencji Twojej pociechy. Dzieci to szczególni użytkownicy, ponieważ bierzemy odpowiedzialność za ich sen już od samego początku ich życia. Dlatego produkty z tej kategorii zostały najpierw poddane testom wytrzymałościowym. Oprócz tego zbadano je też pod kątem obecności metali ciężkich. Materace dziecięce marki Hilding są polecane przez Instytut Matki i Dziecka. Pragniemy, by nasze materace dziecięce ułatwiały Ci opiekę nad dzieckiem w maksymalny sposób.

Dlaczego warto postawić na materac dziecięcy Safety Smyk?

  • To w pełni bezpieczny produkt. Zewnętrzne krawędzie materaca są wyższe od jego blatu, dlatego masz pewność, że dziecko nie wypadnie.
  • Materac jest odpowiedni dla alergików, ponieważ nie zawiera substancji szkodliwych dla zdrowia oraz potencjalnych alergenów.
  • Pianka Velvet Touch nadaje elastyczności i sprężystości, a także dba o higienę snu Twojego milusińskiego.
  • Materac może być użytkowany przez dzieci nawet od pierwszego dnia życia. Idealnie dopasowuje się do dziecięcych ciał.
  • To wielofunkcyjne rozwiązanie – sprawdzi się jako łóżko w podróży, a nawet przewijak!