Zdrowie Twojego dziecka jest najważniejsze

Dbasz o nie, chodzisz do lekarza na wizyty kontrolne, starasz się, by prawidłowo się odżywiało. Dlatego miej na uwadze również to, na czym zasypia każdej nocy (i w ciągu dnia). Mowa o odpowiednim materacu do łóżka, który będzie odpowiedni dla jego wieku i wciąż rosnącego ciała. Właściwy materac to inwestycja w zdrowie oraz kondycję Twojego dziecka. Jest najlepszym sposobem profilaktyki wad postawy, które mogą rozwijać się już we wczesnym etapie życia.

Materac Kołysanka marki Hilding – ukołysz swojego malucha do snu

Hilding Kołysanka - nieprzemakalny pokrowiec LotusJak zapewnić spokojny sen maluchom, które dopiero niedawni pojawiły się na tym świecie? Postaw na wygodne łóżeczko do pary z materacem dziecięcym Kołysanka z naszej oferty! Materac Kołysanka marki Hilding jest dwustronny i nieprzemakalny, więc sprawdzi się zwłaszcza w przypadku najmłodszych pociech. Może być użytkowany przez niemowlęta i noworodki już od pierwszych dni życia. Wkład materaca składa się z dwóch warstw. Pierwsza z nich to pianka Flexifoam, która zapewnia wysoką elastyczność materaca oraz przewiew. Bo higiena snu w każdym wieku to podstawa! Druga warstwa kokosu z dodatkiem lateksu zabezpiecza materac przed wilgocią i zamoczeniem. Ponadto konstrukcja materaca oferuje wybór miększego lub twardszego podłoża – wystarczy odwrócić materac na drugą stronę. Sam zobaczysz, jaki będzie bardziej pasować Twojemu dziecku. Takie rozwiązanie przyda się też na przyszłość, ponieważ im starsze dziecko, tym twardsze podłoże będzie dla niego odpowiedniejsze.

W zestawie z materacem Kołysanka otrzymujesz też pokrowiec Lotus. Pokrowiec posiada właściwości wodoodporne i antyalergiczne. Jest wolny od wybielaczy optycznych (OB Free), więc Twoje dziecko śpi bezpiecznie. Na dowód tego materac w pokrowcu Lotus otrzymał pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka nr Op-4850-51, ważną do 15.05.2022 r.

Materace dla najbardziej wymagających użytkowników…

… a więc dla dzieci! W asortymencie marki Hilding znalazły się materace dziecięce, które z pewnością spasują Twojemu maleństwu. Nasze produkty z tej kategorii wyróżniają się właściwym poziomem twardości zapewniającym podparcie dla małego ciała. Jednak komfort to nie jedyny wyznacznik, którym kierujemy się podczas wyboru odpowiednich materacy do naszej oferty. Jako odpowiedzialny rodzic chcesz zapewniać swojemu dziecku bezpieczeństwo na każdym kroku, dlatego gwarantujemy, że nasze materace są dokładnie zbadane pod względem wytrzymałościowym. Ponadto materacyki testujemy pod względem obecności metali ciężkich, a ich wyniki są rekomendowane przez Instytut Matki i Dziecka. Pragniemy, by nasze materace dziecięce ułatwiały Ci opiekę nad dzieckiem w maksymalny sposób.

Dlaczego warto wybrać materac dziecięcy Kołysanka?

  • Pianka FlexiFoam dba o odpowiednią elastyczność oraz higienę snu. Z kolei warstwa kokosu i lateksu chroni materac przed zawilgoceniem.
  • Materac jest odpowiedni dla alergików, ponieważ nie zawiera substancji szkodliwych dla zdrowia oraz potencjalnych alergenów.
  • Jest nieprzemakalny – posiada pokrowiec odporny na wodę, olej czy inne zabrudzenia. Jeszcze więcej czystości wokół maluszka!
  • Sprawdzi się w przypadku małych i jeszcze mniejszych. Może być użytkowany przez dzieci nawet od pierwszego dnia życia.
  • Materac Kołysanka jest idealnym wyborem w profilaktyce wad postawy. Dba o prawidłowy rozwój kręgosłupa Twojego dziecka.