Jeśli jesteś rodzicem dorastającego nastolatka, na pewno zdajesz sobie sprawę, jak ważny jest rozwój jego kości, mięśni i kręgosłupa. By wspomóc ten okres, warto wybrać odpowiedni materac do spania. Dowiedz się, dlaczego nasz produkt idealnie sprawdzi się dla twojego dziecka.

Materac wspomagający kręgosłup

Wygodny i dobrze dobrany materac jest niezbędny, jeśli chcesz, by kręgosłup nastolatka rozwijał się prawidłowo. Hilding Rock&Roll zapewni dziecku odpowiednie warunki podczas snu. Materac został wykonany z dwóch profilowanych i niezwykle plastycznych pianek HR, o różnej twardości. Dzięki temu, produkt potrafi dopasowywać się do różnych pozycji podczas snu. Pianki materaca zostały tak wyprofilowane, by stworzyć siedem stref komfortu i dodatkowo wesprzeć leżące ciało. Produkt idealnie sprawdzi się w pokoju aktywnych nastolatków, uprawiających sporty, którzy potrzebują porządnej regeneracji w nocy. Coraz więcej dzieci skarży się na bóle pleców, dlatego tak ważny jest zakup wspomagającego materaca. Poza tym, Hilding Rock&Roll jest niezwykle solidny i wytrzymały, dlatego świetnie nadal się nie tylko w nocy, ale również w dzień – w czasie zabaw i odpoczynku

Funkcjonalność i wygoda

Hilding Rock&Roll - idealny materac dla młodzieżyMaterace Hilding są niezwykle funkcjonalne, a ich producenci zadbali, by produkty spełniały wszelkie wymagania zatroskanych i zapracowanych rodziców oraz ich dzieci. Hilding Rock&Roll nadaje się do łóżek, które mają regulowane stelaże. Ponadto, materac jest dwustronny, a każda ze stron cechuje się innymi właściwościami. Dzięki temu, można go łatwo dopasować do osobistych potrzeb i preferencji. Pianki, z których zbudowano materac, mają otwartokomórkową strukturę, która ma pozytywny wpływ na trwałość produktu i jego wentylację. Będziesz mógł cieszyć się nienaganną jakością przez wiele lat. Kupując materac, możesz wybrać jeden z dwóch świetnych pokrowców. Italiano jest niezwykle miękki i przyjemny w dotyku, za sprawą dodatku wiskozy. Nie jest on ciężki, co pozwala na jego łatwy obrót oraz zdjęcie z materaca. Można go w prać w temperaturze do 60 stopni Celsjusza, bez obaw o zmechacenia. Drugi pokrowiec do wyboru – Tencel, ma za zadanie kontrolować poziom wilgoci i absorbować jej nadmiar bezpośrednio ze skóry, dzięki czemu twoje dziecko z łatwością zachowa odpowiednią higienę snu. Materiał, z którego wykonano pokrowiec nie podrażni wrażliwej skóry nastolatka.

Twoje dziecko jest alergikiem?

Jeśli twoje dziecko zmaga się z alergiami, to materace do spania będą całkowicie bezpieczne i nie spotęgują przykrych dolegliwości. Materiały, z których wykonano produkt Hilding Rock&Roll nie zawierają substancji alergogennych, więc nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo i zdrowienastolatka. Najwyższa jakość i dbałość zostały potwierdzone certyfikatem Oeko-tex Standard 100.

Jeśli nadal zastanawiasz się, jaki materac wybrać dla swojego dziecka – koniecznie sprawdź nasz produkt Hilding Rock&Roll!

 

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/