Materac Hilding Salsa jest produktem, na który bez wątpienia warto jest zwrócić uwagę! Przyjemnie dopasowuje się do kształtu ciała, reagując na jego temperaturę lecz jednocześnie gwarantuje stabilne podparcie. Dowiedz się więcej na ten temat i przekonaj sie jak materace do spania oddziałują na nasze samopoczucie

Dla kogo Hilding Salsa?

Hilding Salsa zaliczany jest do materacy termoelastycznych. Jednocześnie warto jest podkreślić, że produkt, który otrzymał status wyrobu medycznego. Co to jednak dokładniej oznacza? Dany model przeszedł szereg rygorystycznych testów i badań, które potwierdziły jego pozytywny wpływ na zdrowie. Posiada on działanie przeciwodleżynowe, dzięki czemu polecany jest dla osób, które z różnych powodów muszą spędzać wiele czasu w łóżku. Dodatkowo jego wkład jest szczególnie elastyczny i nie ulegnie uszkodzeniu w przypadku użytkowania go przy stelażach automatycznych, gdzie sami możemy regulować to, jak wysoko jest podnóżek czy zagłówek, co często stosuje się w przypadku właśnie mających problemów na tle zdrowotnych. Ma on też on liczne właściwości antyalergiczne, dzięki czemu korzystać można z niego bez obaw o to, że w nocy pojawią się niepożądane reakcje, takie jak katar czy kaszel.

Hilding Salsa, czyli wysokie jakościowo pianki

Dla kogo nada się materac Hilding SalsaWskazany materac swoje pozytywne właściwości zawdzięcza zastosowaniu dwóch, wysokiej jakości pianek. Pierwszą, o której wspomnimy będzie pianka Visco, która jest bardzo plastyczna i odpowiada za to, że całość w odpowiedni sposób dopasowuje się do naszego kształtu ciała gwarantując chociażby miły efekt otulania. Warto jednak dodać, że wyrób jest bardzo stabilny, a to obiecuje pianka wysokoelastyczna, która ma za zadanie w odpowiedni sposób podpierać nasze ciało i dawać szybką regenerację mięśni. Całość jest komfortowa, lecz należy też podkreślić, że szczególnie trwała. Pianki nie odkształcają się i po skończonym użytkowaniu wracają do swojego pierwotnego kształtu. Dodatkowo wyprofilowane zostały w taki sposób, aby  we wnętrzu nie pozostawała wilgoć, sprzyjająca rozwojowi grzybów i pleśni.

Dlaczego warto?

Hidling Salsa łączy w sobie wszystkie, najlepsze cech materacy piankowych. Oznacza to, że jest wygodny, daje uczucie lekkości i delikatności otulając przyjemnie nasze ciało, lecz jednocześnie w odpowiedni sposób podpiera sylwetkę, co gwarantuje, że rano wstaniemy bez dolegliwości bólowych, które mogą oddziaływać bezpośrednio na nasze funkcjonowanie przez cały dzień. Dodatkowo podkreślmy też rolę pokrowca. Do wyboru jest jeden z dwóch: Tencel z włóknami wiskozowymi, które nie podrażniają naszego ciała i pomagają kontrolować poziom wilgotności  materaca oraz Velvet z probiotykami zamkniętymi w mikrokapsułkach. Obydwa swobodnie można prać w pralce, w maksymalnej temperaturze 60 stopni.

Materace Hilding to produkty naprawdę wysokiej jakości, które są w stanie sprostać wymaganiom nawet najbardziej wybrednych! Niewątpliwie warto jest zwrócić uwagę właśnie na Hilding Salsa.

 

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/