Chcąc kupić nowy materac do swojej sypialni, należy zwrócić uwagę na naprawdę wiele czynników. Warto kierować się nie tylko ceną, ale także jakością zastosowanych wewnątrz surowców, z których wynikają indywidualne cechy produktu, oddziałujące bezpośrednio na zdrowie użytkownika. Na szczególną uwagę zasługują między innymi materace naturalne – dla kogo polecane są tego typu produkty?

Materace naturalne, czyli jakie?

Materace naturalne to produkty stosunkowo nowe na rynku, jednak z miesiąca na miesiąc zyskują coraz to większe grono zwolenników. Wynika to przede wszystkim z ich wyjątkowych właściwości, zapewniających osobie śpiącej zdrowy i spokojny wypoczynek każdej nocy. Ich innowacyjna budowa bazująca na wysokiej jakości surowcach pozwala na idealne podparcie całej sylwetki, co bezpośrednio przekłada się na efektywną regenerację całego organizmu. Warto jednak zaznaczyć, że tego typu modele posiadają w swoim wnętrzu jedynie sprawdzone i naturalne materiały, które nadają się do ponownego przetworzenia i są w pełni bezpieczne dla zdrowia użytkownika. Na uwagę zasługuje także fakt, że materace naturalne ubrane są w innowacyjny pokrowiec wykonany zazwyczaj z lnu lub organicznej bawełny, dzięki czemu doskonale absorbuje oraz ułatwia swobodną wymianę powietrza.

Dla kogo materace naturalne to dobry wybór?

Dla kogo materace naturalne? Zwróć szczególną uwagę na Hilding Bora!Tego typu produkty będą doskonałym wyborem przede wszystkim dla osób, które żyją na co dzień w zgodzie z ekosystemem i chcą mieć realny wpływ na poziom zanieczyszczenia środowiska. Ze względu na wykorzystanie naturalnych komponentów, a także zastąpienie sztucznych związków chemicznych olejkami, tego typu modele sprawdzą się także w sypialni alergików. Zastosowane materiały są w pełni bezpieczne dla użytkownika – nie powodują reakcji alergicznych ani podrażnień skórnych. Co więcej, materace naturalne to dobra opcja dla sportowców, ponieważ idealna sprężystość i elastyczność powierzchni umożliwia doskonałe podparcie wszystkich partii ciała, a także poprawia krążenie. Dzięki temu mięśnie mają szansę na prawidłowe dotlenienie, a także dogłębną regenerację. Takie produkty będą również dobrym wyborem dla par, ponieważ wysoka jakość i trwałość zastosowanych komponentów sprawiają, że powierzchnia nie ulega odkształceniu, zapewniając optymalny komfort przez wiele lat.

Poznaj materac naturalny Hilding Bora

Naturalny materac Hilding Bora to produkt, który zdecydowanie zasługuje na uwagę. Jest to model termoelastyczny zbudowany na bazie aż 3 innowacyjnych pianek, które zostały nasączone naturalnymi olejkami w celu zastąpienia sztucznych substancji chemicznych. Pierwsza z nich to termoelastyczna pianka ViscoBio, druga to wysokoelastyczna pianka HR Bio, natomiast trzecia, stanowiąca podstawę tego modelu to twarda pianka FlexiFoam Bio. Dzięki połączeniu tych trzech warstw, powierzchnia materaca zapewnia optymalne podparcie dla wszystkich partii ciała. Stopień twardości powierzchni klasyfikowany jest jako twardy, w związku z czym najlepiej sprawdzi się wśród osób o wadze od 80 do 100 kg. Jest idealną opcją również dla alergików i osób z wrażliwą skórą, par – nawet tych o dużej różnicy w wadze czy użytkowników prowadzących na co dzień aktywny tryb życia oraz uprawiających sport.

Materace naturalne to innowacja na rynku, jednak warto przetestować tego typu produkt w swojej sypialni, ponieważ nie tylko zapewni on komfortowy sen, ale także jego produkcja nie miała szkodliwego wpływu na środowisko.

Materac Bora, jak i wszystkie materace marki Hilding znajdują się w ofercie sklepu SleepingHouse.
W ofercie tego internetowego studia snu znajdują się materace we wszystkich popularnych rozmiarach takich jak:
Materace 80×200, 90×200, 100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200 cm. Jest to autoryzowany sklep producenta Hilding Anders.

Materace Hilding polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/