Bardzo dużo osób nie zwraca uwagi na podłoże, na którym przychodzi im wypoczywać. Wiele z nich wybiera wersalki, czy tapczany, które nie wpływają pozytywnie na zdrowie ludzkiego ciała i całego organizmu. Z myślą o dobru środowiska i potrzebach klientów stworzyliśmy kolekcję materacy naturalnych, które sprawdzą się  w niemalże każdej sypialni. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii i użyciu składników pochodzących z natury komfort wypoczynku zdecydowanie wzrasta, a Twoje zdrowie zdecydowanie się polepsza. Sprawdź, czym wyróżniają się materace naturalne Hilding Fen i bądź blisko natury!

Rozwiązania pochodzące z natury

Pokrowiec produktu został stworzony z włókien lnu, który uchodzi za jeden z najtrwalszych surowców. Dzięki jego wytrzymałości produkt posłuży Ci długie lata. Został on uzupełniony o bawełnę organiczną, która sprawia, że jest niezwykle miękki i aksamitny w dotyku. Surowiec ten pochodzi ze zrównoważonych źródeł, jest więc pozbawiony wszelkich toksycznych związków chemicznych pochodzących ze sztucznych nawozów, czy środków ochrony roślin. Materac Hilding Fen został wypełniony pianką ViscoBio, która została nasączona olejkiem rycynowym. Składnik ten od setek lat wykorzystywany jest w medycynie i wyróżnia się właściwościami przeciwzapalnymi. Do produkcji modelu użyto także lateksu naturalnego, który został stworzony między innymi z mleczka pochodzącego z drzewa kauczukowego. Dzięki niemu w materacu nie rozwijają się bakterie, czy grzyby, albo roztocza kurzu.

Kto powinien wybrać Hilding Fen?

Hilding Fen - czym wyróżniają się materace naturalne?Szczególną uwagę na ten produkt powinny zwrócić osoby preferujące twarde podłoża. To idealna opcja dla par o dużej różnicy wagowej. Produkt jest niezwykle wytrzymały, a przy tym posiada elastyczność punktową. Dzięki niej materac ugina się tylko w miejscu, w którym został położony ciężar. Ta właściwość sprawia, że partner nie odczuje ruchów wykonywanych przez Ciebie podczas snu. Materac naturalny Hilding Fen spodoba się także seniorom, którzy mają szczególne potrzeby. Sprężystość produktu sprawia, że obracanie i wstawanie jest zdecydowanie ułatwione. To także dobry wybór dla wszystkich osób z bólami kręgosłupa. Model dba o jego stabilizację i odpowiednią pozycję dla całego Twojego ciała, odprężając jego mięśnie. Może być również rozwiązaniem dla tych, których materac bazowy pozostawia wiele do życzenia. Hilding Fen zdecydowanie zwiększy jego komfort.

Postaw na ekologię 

Jak dobrze wiesz, środowisko naturalne może uratować tylko odpowiedzialne działanie. Decydując się na materace naturalne, dbasz o naturę i swoje zdrowie. Odpowiednie podparcie dla kręgosłupa i idealne dopasowanie do twojego ciała sprawią, że Twój sen będzie jakościowy jak nigdy. Dokonując tego wyboru, bezpośrednio przyczyniasz się do walki o dobro klimatu. Produkt posłuży Ci przez lata, a Ty możesz być pewny, że jego produkcja odbywała się w sposób etyczny i wrażliwy na przyrodę. Zielone rozwiązania to najlepsze rozwiązania!

Nie zastanawiaj się zbyt długo i pozwól sobie na komfortowy sen, który jednocześnie zadba o Twoje zdrowie. Dobro środowiska naturalnego to szczególnie ważny problem w kontekście globalnych wyzwań. Pozbądź się bólu pleców i zapomnij o nieprzespanych nocach, a jednocześnie zrób coś dobrego dla natury. Już dziś sprawdź Hilding Fen!

Materace Hilding polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/