Komfortowy sen, kto z nas o nim nie marzył? Przyjemny poranek, wręcz niezmierzony pokład energii oraz dobre samopoczucie to przepis na udany dzień. Jednak, aby tak się stało, musimy w odpowiednio komfortowy, a także efektywny sposób odpocząć. Za to odpowiada łóżko, a dokładnie materac, którego rola jest ogromna. Prawidłowo podpiera kręgosłup, umożliwia regenerację ciała oraz umysłu, a także zapewnia higieniczne środowisko snu, co jest niezwykle ważne dla alergików. Jednak gdzie można zakupić taki materac?

SleepingExpert jako dystrybutor materacy

Na rynku obecnie jest wielu rekomendowanych producentów materacy, w tym Hilding Anders, z którym współpracę podjęła polska firma dystrybuująca materace – SleepingExpert. Powstała ona jesienią 2006 roku w Osie w Borach Tucholskich, gdzie narodził się pomysł prowadzenia biznesu opierającego się na wyposażeniu sypialni w wysokiej jakości produkty, takie jak materace i prężnie rozwija się do tej pory. Początkowo SleepingExpert funkcjonowała tylko za pomocą serwisu Allegro praz przez własna stronę internetową, jednak wraz z upływem czasu i coraz większym zaangażowaniem się całej ekipy w kwietniu 2010 r. otworzono pierwszy sklep stacjonarny, który znajdował się w Gdańsku. Wraz z upływem czasu, ilość sklepów się poszerzała, a aktywność na stronie wyspani.eu rosła. Sprowadzane wysokiej jakości produkty nie tylko pozwalały klientom porządnie się wyspać, ale także dawały niebywałą satysfakcję całej firmie.

Oferta materacy Hilding od SleepingExpert

W ofercie SleepingExpert znajduje się wiele materacy od Hilding Anders, w tym materace nawierzchniowe, materace hybrydowe oraz materace medyczne. Czym takim są i dlaczego znaleźć je można w ofercie SleepingExpert?

  • SleepingExpert - dystrybutor materacy Hildingmaterace nawierzchniowe – rodzaj materacy z cienkim wkładem, których główną funkcją jest zabezpieczenie materaca głównego czy zmiana jego twardości. Idealnie sprawdza się w małych mieszkaniach, w których nie można pozwolić sobie na łóżko, tylko trzeba odpoczywać na wersalce. Materac nawierzchniowy, taki jak Hilding Alt ujednolica wtedy powierzchnię oraz gwarantuje odpowiednie podparcie kręgosłupa,
  • materac hybrydowy – połączenie materaca piankowego oraz materaca sprężynowego w jeden. Łączy w sobie najlepsze cechy obu tych wkładów, dzięki czemu przyjemnie otula, tłumi ruchy, nadaje odpowiedniej sprężystości oraz prawidłowo podpiera kręgosłup. Za przykład posłużyć może Hilding Electo,
  • materac medyczny – posiada właściwości prozdrowotne, a więc w korzystny sposób wpływa na nasze zdrowe. Rekomenduje się go osobom cierpiącym na przewlekły ból kręgosłupa lub wszelkiego rodzaju schorzenia. Idealnym przykładem tego rodzaju materaca jest Hilding Salsa.

Materace Hilding dostępne w SleepingExpert są gwarancją dobrego snu niezależnie od tego, jaki wybierzemy.

SleepingExpert to polska firma, która funkcjonuje już od kilkunastu lat. Uzbierane doświadczenie oraz wiedza są przekazywane klientom w formie odpowiednich porad, które pomagają prawidłowo dobrać materac do naszych indywidualnych potrzeb.