Wspólne zasypianie, spanie w objęciach oraz poranki to czas, który w niezwykły sposób zbliża partnerów. Niestety, często łączy się to z bólami pleców, złym samopoczuciem lub uczuciem niewypoczęcia. Na szczęście istnieje sposób, aby móc wspólnie wysypiać się każdej nocy, a są nimi materace dla par! 

Dlaczego materace Hilding powinny znaleźć się w sypialni małżeńskiej? 

Materac dla par to konstrukcja, która została stworzona w celu zagwarantowania spokojnego wypoczynku dla obu partnerów. Jest w stanie zagwarantować nam wygodny i komfortowy sen, jednak to nie wszystko. Modele dostępne w ofercie Sypialnia Plus powinny znaleźć się w każdej sypialni małżeńskiej, gdyż są w stanie zagwarantować partnerom:

  • odpowiednie dopasowanie się do sylwetki użytkownika,
  • wsparcie dla kręgosłupa,
  • higieniczne i antyalergiczne warunki.

A dlaczego jest to takie ważne? Przede wszystkim umożliwia nam właściwą regenerację fizyczną oraz psychiczną. Dzięki temu możemy funkcjonować w prawidłowy sposób oraz cieszyć się dobrym samopoczuciem.

Co wziąć pod uwagę wybierając materace dla par? 

Jakie materace Hilding są najlepsze dla par?Kupując materace dla par z oferty Sypialnia Plus, wielu z nas staje przed niezwykle istotnym dylematem – mianowicie, czym kierować się przy ich wyborze. Jest to ważne, gdyż tylko wtedy podłoże do spania może w prawidłowy sposób pełnić swoją funkcję. Przede wszystkim powinny mieć one minimum 140 cm szerokości, czyli po 70 cm dla każdej osoby, przez co mamy wystarczająco dużo miejsca. Co więcej, powinny odznaczać się:

  • wysoką elastycznością punktową,
  • redukcją drgań,
  • odpowiednią twardością,
  • właściwościami antyalergicznymi,
  • wysokim stopniem cyrkulacji powietrza.

Materace Hilding dla par – czego unikać? 

Materace dla par muszą spełniać oczekiwania obojga partnerów, jednak, przy ich wyborze należy również wiedzieć, czego unikać. Okazuje się, że zdecydowanie nie zaleca się modeli, które w swoim wnętrzu mają wkład ze sprężyn bonellowych. Jest to stara technologia polegająca na tym, że sprężyny są ze sobą połączone. Umożliwia to dopasowanie się do anatomicznego kształtu ciała oraz wsparcie kręgosłupa. Co więcej, sprawiają, że każdy ruch jest znacznie bardziej odczuwalny. Inną kwestią jest nieodpowiednia twardość, gdyż zbyt miękki lub twardy model może przyczynić się do nieprawidłowego wsparcia sylwetki. Zatem, jakie materace Hilding wybrać? Warto zwrócić uwagę na modele ze sprężynami kieszeniowymi dostępnymi w sklepach Sypialnia Plus, które sprawdzą się w każdej sypialni.

Sypialnia małżeńska powinna być wyposażona w najlepsze podłoże do spania. Tylko wtedy są w stanie zapewnić komfort, wygodę oraz prawidłową regenerację. Dzięki szerokiej ofercie jesteśmy w stanie w idealny sposób dopasować materac do osobistych potrzeb partnerów.